Luisteren naar Lauwe

Op woensdag 3 oktober vindt er in mfa De Rosmolen een eerste bijeenkomst plaats, georganiseerd door het onlangs opgerichte Dorpsplatform Beneden-Leeuwen. Tijdens deze bijeenkomst stelt het nieuwe bestuur zich aan alle aanwezige voor en kunnen alle inwoners suggesties en ideeën aandragen om de leefbaarheid van ons dorp te vergroten.

Het bestuur van het Dorpsplatform bestaat uitsluitend uit vrijwilligers en het zijn allemaal inwoners van Beneden-Leeuwen. Met als belangrijkste doel om de leefbaarheid naar een hoger level te tillen, samen met jou en met behulp van jouw suggesties.

Die avond wordt er dus écht naar je geluisterd en ben jij zelf aan zet om te vertellen wat jij belangrijk vindt om in ons dorp prettig te wonen. Wat is voor jou een echt toegevoegde waarde voor de leefbaarheid? Eindelijk mag jij het eens zeggen. En nog mooier, er wordt naar je geluisterd. Kom ook want dit is jouw kans.

Datum: woensdag 3 oktober
Locatie: mfa De Rosmolen
Aanvang: 20.00 uur
De entree is natuurlijk gratis.

IsMijnPlaats
Thomassen, Echte Bakker